Telefon, fax och e-mail:

    Växelnummer: 0345-406 60

    Email: info@bendex.se

    Email för inkommande order: order@bendex.se

    Email för ankommande fakturor: invoice@bendex.se

    Email för ordererkännande: orderconfirmation@bendex.se

     

    Vår besöksadress och postadress är:

    Bendex AB
    Alexanders Väg 1
    SE-314 91 Hyltebruk

    Kontaktpersoner

    Fredrik Bernström

    Fredrik Bernström

    Produktionschef

    Tel: 073-442 53 77
    E-post: fredrik.b@bendex.se

    Joakim Nilsson Strandahl

    Joakim Nilsson Strandahl

    Produktionsledare

    Tel: 073-442 53 70
    E-post:  joakim.n@bendex.se

    Anders Ericsson

    Anders Ericsson

    Platschef / Sälj

    Tel: 073-442 53 64
    E-post:  anders.e@bendex.se

    Ibrahim Doumani

    Ibrahim Doumani

    Rose-Marie Fahlén

    Rose-Marie Fahlén

    Logistik

    Tel: 073-442 53 66
    Epost: rose-marie@bendex.se

    Fredrik Johansson

    Fredrik Johansson

    Kvalitets/Miljöchef

    Tel: 073-442 53 65
    E-post: fredrik.j@bendex.se

    Tommy Cederlöf

    Tommy Cederlöf

    Godsmottagning
    Tel: 073-442 53 74
    E-post: tommy.c@bendex.se

    Thobias Nyström

    Thobias Nyström

    Godsmottagning/ Internlogistik

    Tel: 073-442 53 67
    E-post: thobias.n@bendex.se

    Anders Agardsson

    Anders Agardsson

    Produktionsteknik chef

    Tel: 073-442 53 78
    E-post: anders.agardsson@bendex.se

    Claes Håkansson

    Claes Håkansson

    Produktionsteknik

    Tel: 073-442 53 75
    E-post: claes.h@bendex.se

    Anders Hassel

    Anders Hassel

    Underhåll

    Tel: 073-442 53 72
    E-post: anders.h@bendex.se

    Johan Björklund

    Johan Björklund

    Produktionsteknik (Tjänstledig) 

    Tel: 073-442 53 62
    E-post: johan@bendex.se

    Therese Franke

    Therese Franke

    Ekonomi/Administration

    Tel: 073-442 53 63
    E-post:  therese.f@bendex.se

    Daniel Alexandersson

    Daniel Alexandersson

    VD/ Marknad

    Tel: 073-442 53 61
    E-post:  daniel@bendex.se