Telefon, fax och e-mail:

Växelnummer: 0345-406 60

Fax: 0345-406 69

Email: info@bendex.se

Email för inkommande order: order@bendex.se

Email för ankommande fakturor: invoice@bendex.se

Email för ordererkännande: orderconfirmation@bendex.se

 

Vår besöksadress och postadress är:

Bendex AB
Alexanders Väg 1
SE-314 93 Hyltebruk

Kontaktpersoner

Johan Björklund

Johan Björklund

Produktionschef

Tel: 0345-406 62
Mob: 070-349 81 85
E-post: johan@bendex.se

Joakim Nilsson Strandahl

Joakim Nilsson Strandahl

Produktionsledare

Tel: 0345-406 70
Mob: 076-349 88 38
E-post:  joakim.n@bendex.se

Anders Ericsson

Anders Ericsson

Innesäljare/Produktionsstöd

Tel: 0345-406 64
Mob: 070-349 80 31
E-post:  anders.e@bendex.se

Lina Pödenphandt

Lina Pödenphandt

Logistik

Tel: 0345-406 73

Rose-Marie Fahlén

Rose-Marie Fahlén

Logistik

Tel: 0345- 406 66
Epost: rose-marie@bendex.se

Fredrik Johansson

Fredrik Johansson

Kvalitets/Miljöchef

Tel: 0345-406 65
Mob: 0703-49 81 87
E-post: fredrik.j@bendex.se

Tommy Cederlöf

Tommy Cederlöf

Godsmottagning

Thobias Nyström

Thobias Nyström

Godsmottagning/ Internlogistik

Tel: 0345-406 67
E-post: thobias.n@bendex.se

Claes Håkansson

Claes Håkansson

Produktionsteknik

Tel: 0345-40675
E-post: claes.h@bendex.se

Anders Hassel

Anders Hassel

Underhåll

Tel: 0345- 406 72
E-post: anders.h@bendex.se

Therese Franke

Therese Franke

Ekonomi/Administration

Tel: 0345-406 63
Mob: 073-333 76 00
E-post:  therese.f@bendex.se

Daniel Alexandersson

Daniel Alexandersson

VD/ Marknad

Tel: 0345-406 61
Mob: 070-349 81 11
E-post:  daniel@bendex.se